بازار گز
پنج شنبه , آذر ۱۱ ۱۴۰۰
خانه / گز / لیست قیمت گز ۱۸ درصد درجه یک

لیست قیمت گز ۱۸ درصد درجه یک

گز ۱۸ درصد در بسته بندی ها و ابعاد مختلف، با کیفیت بالا و درجه یک تولید میشوند، لیست قیمت این محصولات با توجه به کیفیتشان تهیه شده که در اختیار خریداران قرار میگیرد.
گز از سوغاتی های مهم اصفهان است که از زمان پادشاهان صفوی به عنوان پیشکش و سوغات و معرفی شهر اصفهان در جهان به پادشاهان ممالک دیگر هدیه داده میشد.
درگ ذشته برای تهیه گز مرغوب نیمی ار مواد مصرفی این محصول از دانه های گز گیاهی بود و نیمی دیگر از مغز بادام و پسته و شکر تولید میشد. این محصول سفارشی نیز تهیه می شد که بنا به سفارش مشتری ماده ای به نام شیر خشت به گز اضافه می شد و در مواقعی به جای آب خالص از آب هنوانه نیز استفاده می کردند.
این گز سفارشی بیشتر به سفارش پادشاهان برای هدیه دادن بود. این محصول به دلیل کمبود یا گران بودن ماده اولیه بسیار گران قیمت بود به همین دلیل در بازار یافت نمیشد. زیرا گران بودن ماده اولیه بر قیمت محصول نهایی تاثی می گذاشت.
امروزه از مواد دیگری در تهیه و تولید گز استفاده می کنند تا مشتریان بتوانند با هزینه مناسب این شیرینی خوشمزه را خریداری نمایند.

گز 18 درصد

انواع گز های تولید شده در اصفهان

  • گز برشی: بعد از آماده شدن مواد و قبل از بسته بندی از طریق دستگاه های خاص این گزها را برش می زنند تا مواد داخل آن نمایان شود.
  • گز لقمه ای: بعد از آماده شدن توسط دستگاهی خاص برش و به اندازه های یکسان تبدیل می شود.
  • گز آردی: این نوع گز به دلیل غوطه ور شدن در آرد ماندگاری بیشتری دارد. انتدا این گز را به شکل های گلوله ای در می آورند و سپس به کمک دستگاه پرس آن را به شکل های دایره، مربع و … در می آورند. به کمک آرد اضافه شده سطح چسبنده گز و آرد پوشانده می شود.
  • گز سکه ای: مانند گز آردی است با این تفاوت که این محصول بعد از آماده شدن به شکل سکه در می آید.
  • گز با لایه شکلاتی: برای حفظ رطوبت، این محصول را با لایه ای شکلات می پوشانند در نتیجه زمان ماندگاری آن زیاد ی شود. همچنین طعم این گز به دلیل استفاده از شیر خشک و پودر کاکائو با سایر گز ها متفاوت است.
  • گز انگشت پیچ: گز بدون مغز و نرم است که با قاشق قابل خوردن است. مناسب برای افراد سالمند می باشد.

گز 18 درصد

لیست قیمت گز ۱۸ درصد درجه یک

گز ۱۸ درصد در اصفهان به شکل ها و درصد های مختلف تولید می شود که این ویژگی ها روی قیمت آن تأیر گذار است. همچنین این محصولات صادراتی نیز هستند و به نسبت قیمت صادراتی آن ها گران تر از بازار داخلی است.
لیست قیمت این محصول را هم از طریق مراجعه به بازار فروش این محصول و هم به روش آنلاین می توان بدست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز تهران

خرید و فروش گز تهران با قیمت ارزان

گز اصالتا مخصوص شهر اصفهان است، اما به علت معروفیت و محبوبیت این خوراکی خوشمزه …